Tituly

V. MEGRE – EDICE ZVONÍCÍ CEDRY RUSKA

Příběh této jedinečné knižní řady nás přenáší do odlehlé části sibiřské tajgy, kde se autor, v té době úspěšný podnikatel, setkává s mladou ženou Anastasií, která „dokáže uzdravovat duši i tělo člověka“. A nejen to… Tři dny pobytu u Anastasie a další návštěvy tajgy se staly impulsem pro vznik celé řady knih, které byly přeloženy do více než dvaceti jazyků a již téměř dvě desetiletí inspirují lidi po celém světě.

Knihy z edice Zvonící cedry Ruska jsou bezednou studnicí zajímavých informací, praktických rad a skrytých životních pravd, které si možná neuvědomujeme, ale někde uvnitř sebe cítíme. Knihy inspirují, z vlastních zkušeností mohu říci, že odkrývají v člověku dřímající talenty, pomáhají překonat těžké chvíle a najít správný směr. Jsou pro ty, kteří hledají svobodný, šťastný a naplněný život v souznění s přírodou a celým Vesmírem.

Co víc o těchto knihách napsat? Je třeba je číst, a to opakovaně. Protože pokaždé (v závislosti na vaší životní situaci a duševním rozpoložení) v nich najdete něco nového a přínosného.

Megre dil1 Megre dil2 3dil v1.indd 4dil v2.indd 5dil v1.indd 6dil v1.indd 7dil v1.indd 8.1dil v0.indd 8.2dil v1.indd 10dil v1.indd

V. SINELNIKOV – KNIHY NEJEN PRO OSOBNÍ ROZVOJ A PSYCHICKOU KONDICI

Sinelnikov Dohoda s nemoci I SINEL2OBALKA2.indd Sinelnikov Sila zameru_1 Sinelnikov Ockovani proti stresu Sinelnikov Skutecne bohatstvi Sinelnikov Tajemna sila slova_1 SINEL7OBALKA - ver3.indd

O ŽENSKÉ A MUŽSKÉ PODSTATĚ A TAKÉ O TOM, JAK NAJÍT SPOLEČNOU ŘEČ A ŠŤASTNÝ SPOLEČNÝ ŽIVOT

Seremetevova Jsem zena Jsem zena obalka II v5.indd

ROZUMNÝ PŘÍSTUP K DĚTEM A EFEKTIVNÍ VÝCHOVA

aby dite bylo obalka v3.indd

PRO FYZICKÉ ZDRAVÍ A VŠEOBECNÝ PŘEHLED

bolotov obalka.indd  Žijte dlouho_1

One thought on “Tituly

Napsat komentář