B. Bolotov – Zdravý člověk v nezdravém světě

Autor: Boris Bolotov
Překlad: Valentýna Lymarenko Novodarská
Stran: 176
Rok: 2012
ISBN: 978-80-87454-05-3
Brožovaná, cena: 210 Kč

 

„Zdraví je nejdůležitější složkou života člověka, jelikož zajišťuje tvoření na Zemi a pokračování lidského rodu. Selhání v této oblasti znamená, že člověk jedná v rozporu s vlastní existencí. Ani s velkou nadsázkou nemůžeme označit společnost jako prosperující, jestliže je rok od roku nemocnější, jestli počet nevyléčitelných chorob neklesá, ale narůstá. Není to nic jiného, než začátek zániku dnešní civilizace.
Avšak každé zlo je k něčemu dobré. Nemocná společnost rychleji nabývá zraku. Lidé si začínají uvědomovat, že technický pokrok nám sice zajišťuje pohodlnější existenci, ale za cenu zdraví a zkracování života na Zemi. V poslední době stále více vnímáme jakoby neviditelnou zákonitost: čím větší je technický pokrok, tím horší je lidské zdraví. Pokud si to člověk uvědomuje, znamená to, že se ještě neproměnil v biorobota a má právo volby…“

 

Fenomenální vědec současnosti, matematik, fyzik a chemik B. Bolotov ve svém díle předkládá vlastní pohled na lidský organizmus a koncepci jeho ozdravení. Dozvíme se např. o pěti hlavních pravidlech zdraví a dlouhověkosti, o unikátní metodě fermentace, o aspektech, které nejvíce ovlivňují člověka, jeho fyzický i psychický stav. Kniha názorně popisuje biochemické procesy probíhající v našem těle a předkládá řadu návodů a receptů k léčbě nejrůznějších onemocnění.

Napsat komentář