V. Sinelnikov – Očkování proti stresu

Autor: Valerij Sinelnikov
Překlad: Valentýna Lymarenko Novodarská
Stran: 188
Rok: 2006
ISBN: 80-903302-7-4
Brožovaná, cena: 200 Kč

 
„Pro mě stresové situace v poslední době neexistují. Všechny situace rozděluji na dvě kategorie: příjemné a užitečné. Příjemné situace mi dávají potěšení, odpočinek a klid. Užitečné připomínají, že je na čase pohnout se dál, že je na čase učit se něčemu novému. Život jde dál!“ říká autor knihy V. Sinelnikov.

V nekonečném koloběhu života jsme již zvyklí na velký počet nemocí, na nezdary a trápení. Samotná myšlenka na šťastný, zdravý a klidný život bez stresu nám připadá jako naivní fantazie. Nicméně autor knihy – známý psychoterapeut, homeopat a psycholog – tvrdí opak. A tím zdaleka nekončí. Navrhuje jedinečné strategie, které pomáhají člověku porozumět svým problémům a proměnit jakoukoliv stresovou situaci v příznivou. Metoda psychoenergetického aikida umožňuje pozitivně reagovat na stres, těžit z něj sílu a energii.
Co máme dělat, když se události vyvíjejí jinak, než bychom si přáli, a v hlavě vznikají negativní a znepokojující myšlenky? Proveďte „očkování“ podle metody doktora Sinelnikova a vyhněte se mnohým nepříjemnostem.

Napsat komentář