Vyšla audiokniha Anastasia!

S obrovskou radostí přidávám právě tuto aktualitu:) Intenzivní tvůrčí proces, který trval několik krásných měsíců, vyvrcholil koncem června, kdy vyšla první audiokniha z edice Zvonící cedry Ruska Anastasia. Kdo není na Uvědomělém rodiči nováčkem, ví, že knihy od Vladimíra Megreho vřele doporučuji všem ve svém okolí pro jejich neobyčejnou hloubku, emoci a cenné, praktické rady, které obsahují. Vřele doporučuji i audioknihu, protože je zkrátka skvělá!

P1100071

Jedná se o kompletní první díl z edice, který mistrovsky namluvila česká herečka a zakladatelka Léčivého divadla Gabriela Filippi. I já jsem měla tu čest podílet se na vzniku tohoto díla, a to hudebním doprovodem, který má za cíl umocnit sílu zážitku posluchače-čtenáře.

Ještě jednou upřímně děkuji autorovi knihy a její hlavní představitelce, své rodině, nakladatelství Zvonící cedry, Gabriele Filippi, Pavlu Karochovi a společnosti Země pohádek a v neposlední řadě Štěpánu Škochovi za to překrásné, co jsem prožila při vytváření audioknihy!

Pevně věřím, že se pro mnohé stane věrným společníkem nejen doma, ale také na kratších nebo delších cestách:)

 

Audioknihu si můžete objednat přímo tady, na emailové adrese info@uvedomelyrodic.cz. Maloobchodní cena audioknihy je 249 Kč. Při objednávce u nás stále platí 10% sleva.

Více o knihách Vladimíra Megreho najdete třeba v článku: Kniha jako lék, rádce i inspirace

 

Autor: ilh

Foto: UvědomělýRodič.cz